Вступні випробування для іноземних студентів ЧДТУ

Згідно правил прийому до ЧДТУ у 2023-2024 навчальному році,  навчально-науковий центр по роботі з іноземними студентами проводить набір іноземних громадян до Черкаського державного технологічного університету.

Вступні випробування наразі проводяться в очному та дистанційному форматах згідно правил прийому на навчання на бакалаврський та магістерський кваліфікаційні рівні. Завдяки допомозі Приймальної комісії ЧДТУ та партнерських організацій,  успішно  проводяться вступні випробування в дистанційному форматі для іноземних громадян, які не можуть перетнути державний кордон в даний час.

При очному та дистанційному вступі дотримано всі вимоги, прописані  у правилах прийому на навчання на 2023-2024 н.р.

Завдяки успішно проведеним вступним випробуванням в дистанційному форматі до лав Черкаського державного технологічного університету в 2023-2024 навчальному році зараховано чимало іноземних громадян. Вітаємо нових іноземних здобувачів вищої освіти і сподіваємося на подальшу співпрацю з партнерськими організаціями та збільшенням кількості бажаючих навчатися в Черкаському державному технологічному університеті.