Підготовче відділення Черкаського державного технологічного університету починає працювати з 1 вересня кожного року і здійснює, насамперед, довузівську підготовку іноземців. Підготовче відділення забезпечує підготовку іноземних громадян до подальшого вступу у технічні, медичні та економічні заклади вищої освіти (ЗВО) України на базі української мови. Особам, які успішно завершили навчання на Підготовчому відділенні, видаються відповідні сертифікати, необхідні для подальшого вступу на продовження навчання.

Навчання здійснюється українською мовою за унікальними програмами. Підручник з української мови для іноземців, розроблений і виданий колективом кафедри української мови та загального мовознавства, не має аналогів в Україні.

За один рік навчання на підготовчому відділенні слухачі, поряд з поглибленим вивченням мови, отримують необхідні знання з математики, фізики, хімії, біології та інших фундаментальних наук.

Навчання здійснюється висококваліфікованими викладачами в багатьох спеціалізованих кабінетах та сучасно обладнаних аудиторіях.

Під час підготовки кожної нової групи студентів враховуються специфіка та спрямованість подальшого навчання.

За умови успішної здачі іспитів, слухачу підготовчого відділення видається свідоцтво про закінчення підготовчого відділення для іноземних громадян встановленого зразку.

 

Вартість навчання на підготовчому відділенні становить – 1000 дол. США (з оплатою у гривнях за курсом НБУ на день оплати).

Дирекція навчально-наукового центру по роботі з іноземними студентами:
корп. 2, кім. 121
тел: (0472) 73-02-81, +380679809280
Електронна пошта: s.onishchenko@chdtu.edu.ua