Черкаський державний технологічний університет – один з найкращих університетів для навчання іноземних студентів

Веб – портал Study Abroad Aide (Південна Корея) опублікував щорічний рейтинг найкращих університетів для навчання іноземних студентів Best Value University.

Study Abroad Aide містить найповнішу базу даних університетів у світі, яка мала 1,6 мільйона відвідувачів у 2022 році.

Рейтинг Best Value University є другим за значимістю рейтингом після Best University, що оприлюднюється Веб – порталом Study Abroad Aide. Він зосереджений на комбінованих факторах доступності та академічної репутації. Рейтинг оцінює 8060 приватних і державних вищих навчальних закладів у 69 країнах.

Черкаський державний технологічний університет отримав відповідний сертифікат за наступні здобутки:

·         Це 96-й найкращий університет для іноземних студентів України;

·         Входить до 77% найкращих університетів у світовому рейтингу.

Веб – портал Study Abroad Aide  https://studyabroadaide.com